MENU

MERİT’İN HARİKALAR DİYARINA HOŞ GELDİNİZ

STARLIT, SİZE MONTENEGRO’NUN TAM KALBİNDE MUHTEŞEM BİR MÜLK SUNMAKLA YETİNMİYOR. SAHİP OLDUĞUNUZ REZİDANS SAYESİNDE MERİT’İN AYRICALIKLARLA DOLU DÜNYASINA DA ADIM ATMIŞ OLACAKSINIZ.

Merit Starlit Hotel & Residence ile bir yatırımdan fazlasını sunan Merit International, sizi Montenegro’da danışmanlık hizmetleri ve birçok iş imkânıyla da buluşturuyor. Yıllardır birlikte çalıştığımız iş ve çözüm ortaklıklarımız aracılığıyla değerli yatırımcılarımıza avukat, mali müşavir, rehber, çevirmen ve asistan desteği sağlıyoruz. Bu sayede, Montenegro’da yeni girişimlerde bulunmak veya sadece turistik gezi için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlere Merit güvencesiyle erişebileceksiniz.

Yepyeni bir sosyal çevre
Uluslararası dev bir müşteri portföyüne sahip Merit International’ın yeni gözdesi olan Starlit, çeşitli ülkelerden iş insanlarının, cemiyet hayatının ünlü isimlerinin, sporcuların ve sanatçıların buluşma noktası haline gelecek. Böylece Merit Starlit Residence sakinleri, tanışacakları yeni yüzler sayesinde sosyal hayatlarını olduğu kadar iş fırsatlarını da zenginleştirme şansı yakalayacaklar. Ayrıca “Merit Club Card”a sahip Montenegro’nun seçkin kişileri olarak birçok noktada indirimli alışverişin ve yiyip içmenin keyfini çıkarabilecekler.

Euro bazında kira geliri
Her yıl ziyaretçi sayısı katlanarak büyüyen Budva’da sadece 1500 adet beş yıldızlı yatak kapasitesinin olması, Starlit’te rezidans sahibi olacak şanslı yatırımcılara örneği olmayan bir getiri sağlayacak. Merit Starlit Residence sahipleri, yatırımlarının finansal olarak yönetimini isterlerse Merit’in profesyonel ellerine bırakabilecekler. Merit International’ın geniş müşteri portföyü sayesinde siz çok uzaklardayken bile mülkünüz için kiralama hizmetinden kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Mülkünüzün getirisi euro bazında olacağı için Montenegro’nun ve para biriminin tutarlılığından faydalanarak, yatırımınızın geri dönüş riskini azaltmakla kalmayacak, euro para birimi paritesinden de ekstra kazanç sağlamış olacaksınız.