MENU

MERİT’İN İLK “CONDO HOTEL” PROJESİ

TÜRK TURİZMİNİN EN BÜYÜK MARKALARINDAN BİRİ OLAN MERİT INTERNATIONAL, BUDVA’DA İNŞA ETTİĞİ MERİT STARLIT İLE 34 YILLIK TECRÜBESİNİ YATIRIMCILARIYLA PAYLAŞIYOR. GRUBUMUZUN İLK “CONDO HOTEL” PROJESİ OLAN MERİT STARLIT, SİZE AVRUPA’NIN GÖBEĞİNDE ÇOK KÂRLI BİR YATIRIM FIRSATI SUNUYOR.

Merit Starlit Hotel & Residence, Montenegro yasaları kapsamında “condo hotel” kapsamında faaliyet gösterecek bir projedir. “Condo hotel” sistemi, otel ve rezidans hizmetini tek çatı altında toplayan özgün bir yatırım fırsatıdır. Montenegro’daki faaliyetlerinin dördüncü yılına giren Merit International, turizm alanındaki 34 yıllık tecrübesini ve bugüne kadar yarattığı tüm katma değeri tarihinde ilk kez bu
“Condo Hotel” projesiyle yatırımcılarıyla paylaşıyor. Projemiz, yatırımcılarımıza “mülkiyet hakkı” sunmanın yanı sıra sahipleri tarafından kullanılmadığı dönemlerde rezidansların otelcilik hizmeti kapsamında kiraya verilmesine de imkân tanıyor.

Bağımsız tapu

Yabancı, yerli, bireysel veya kurumsal 49 değerli yatırımcımız, Merit Starlit Hotel & Residence inşaatının sona ereceği 2023 yılı içinde bağımsız tapularına kavuşmuş olacak. Böylelikle bir yandan sahibi oldukları mülkün “turizmin yeni yıldızı” Budva’da değerinin hızla artışına tanık olacaklar. Bir yandan da Merit International tarafından kiralanan rezidanslarının yüksek getirisi sayesinde mülke yatırdıkları anaparanın hızla geri dönüşünün keyfini sürecekler. Merit’in değerli ortakları, “tatil ve yatırım” konseptine uyumlu bu muhteşem sistem sayesinde “tapulu” rezidanslarında belirledikleri tarihlerde istedikleri gibi konaklayacaklar, diğer dönemlerde ise EURO bazında kira gelirine sahip olacaklar.