MENU

AKDENİZ’İN EN GÜZEL KOYLARINI “SPIRIT OF MERİT” İLE GEZİN

MERİT INTERNATIONAL’IN LÜKS YATI “SPIRIT OF MERİT”, BUDVA’DA GEÇİRECEĞİNİZ GÜNLERİ UNUTULMAZ KILMAK İÇİN MERİT STARLİT’İN YANI BAŞINDAKİ DUKLEY MARİNA’DA HAZIR BEKLİYOR.

Budva, Adriyatik kıyısındaki birbirinden güzel plajlarıyla “Montenegro’nun Miamisi” olarak anılır. 35 km’lik bir kıyı şeridini kaplayan “Budva Riviera” deniz ve güneş tutkunları için gerçekten rüya gibidir. Yürüme mesafesineki Starlit Beach Club & Restroran dışında, Merit Starlit Hotel & Recidence’a 3 ila 20 dakika uzaklıkta konumlanan 30 farklı plaj mevcuttur. Budva’nın muhteşem plajlarını, koylarını ve kıyılarını süsleyen antik şehirleri doya doya gezmenin en çekici yolu ise kuşkusuz özel yat turlarıdır. İşte “Spirit of Merit” bu amaçla sizin için özel olarak hazırlandı.

Merit International’ın, Budva’da misafirlerinin kullanımına sunduğu ultra lüks “Mangusta 80”, en lüks markalar kullanılarak dekore edildi. 45 knots hız yapabilen motor yatımız, kişiye özel hazırlanan yemek ve içki menüleri, ışık ve müzik donanımıyla konuklarına eğlenceli, güvenli ve izole bir tatil imkânı sunuyor. Dilerseniz siz de “Spirit of Merit” ile Budva’nın mavi bayraklarını plajlarını ve saklı koylarını gezebilir, tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.