MENU

ADRİYATİK KIYISINDA LÜKS BİR YAŞAMA HAZIR MISINIZ?

MERİT INTERNATIONAL, SİZİ MONTENEGRO’NUN NEFES KESEN SAHİL ŞEHRİ BUDVA’DA LÜKS VE AYRICALIKLI YAŞAMA DAVET EDİYOR. AVRUPA’NIN EN DERİN KANYONUNDA YÜRÜYÜŞ YAPMAK, BİNLERCE YILLIK ANTİK ŞEHİRLERDE DOLAŞMAK VE ADRİYATİK’İN BENZERSİZ GÜN BATIMINI SEYRE DALMAK İSTİYORSANIZ BU ÇAĞRIYA KULAK VERİN!

Merit International’ın yeni projesi Merit Starlit Hotel & Residence, Montenegro’nun büyüleyici sahil kenti Budva’nın en merkezî konumunda yükseliyor. Binadaki 49 rezidansın tamamı Adriyatik’in nefes kesen manzarasına bakıyor. Her şeyden önemlisi Merit Starlit Hotel & Residence, Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerine yakınlığıyla göz dolduruyor. Örneğin, tarihi dokusuyla yüzyıllara meydan okuyan Budva Antik Şehri, Starlit’e sadece 100 adım mesafede yer alıyor. Starlit’ten, Montenegro turizminin en önemli markalarından olan ve gün batımında büyüleyici görüntülen sunan Sveti Stefan’a ise otomobille sadece beş dakikada ulaşılıyor. UNESCO’nun koruma altına aldığı Durmitor, Lovcen, Biogradska ve Skadarsko Ulusal Parkları, doğayla baş başa kalmak isteyen Merit Starlit sakinlerini bekliyor.

Bir doğa cenneti

Avrupa’nın birinci, dünyanın ikinci en derin kanyonu olan Durmitor’daki Tara Nehri Kanyonu, ekstrem sporlardan yerel tatlara kadar birçok hizmeti ziyaretçilerine sunuyor. Adriyatik denizinin en gözde mekânlarından olan ve yılda beş bin cruise gemisinin yanaştığı Kotor da MERİT Starlit’e sadece 25 dakika uzaklıkta… Ortodoksların en kutsal yapılarından biri olan ve her yıl binlerce kişiyi ağırlayan Ostrog Manastırı’na ise Starlit’ten bir saatte ulaşmak mümkün. Her düzeyde kayak tutkununa hitap eden çoklu pistleriyle Avrupa’nın popüler kayak merkezlerinden olan Zablak ve Kolaşin’e de sadece iki buçuk saatte ulaşılıyor. Deniz ve güneş tutkunlarını ise Budva’da büyük bir sürpriz bekliyor. Çünkü MERİT Starlit’e 3 ile 20 dakika mesafede mavi bayraklı 30 plaj bulunuyor.

Her anınız size özel!

Budva’nın kalbinde sizin için ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açan Merit Starlit Hotel & Residences’ta 44 otel odası ve 49 rezidansın yanı sıra dünya standartlarında hizmet sunacak olan iki restoran, SPA ve fitness merkezi de yer alacak. Merit Starlit Residence’ın seçkin sakinleri, otelimizin beş yıldızlı ayrıcalıklarından 7/24 yararlanabilecekler. Hizmette fark yaratan concierge & pro butler hizmetlerimize ve dünyaca ünlü mutfakların lezzetlerine de bir telefon kadar yakın olacaklar. Budva’ya yaptıkları seyahatlerde lüks araçlarla transferleri gerçekleşecek olan Starlit rezidans sahipleri, eğer isterlerse özel yatımız “Spirit of Merit”le eşsiz güzellikteki plajların keyfini sürebilecekler.

16.000 M2

Kapalı Alanı

49

Rezidans

44

Otel Odası

2023

Teslim